Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau Sensuelle από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Eau Sensuelle κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

τριαντάφυλλο

γιασεμί

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior.

Dior Addict Eau Sensuelle Σχόλια Αρωμάτων

Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Poeme Cerruti 1881 Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Paco Rabanne XS Pour Elle Nina Ricci Premier jour Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Cacharel Anais Anais Flower Edition Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Acca Kappa Mimosa Gres Cabotine Sensuelle Stila Creme Bouquet Fiorucci Pin Up I M Sensual