Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 15 Το είχα : 3 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

Dior Addict Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau de Parfum από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι άνθος μεταξιού, Μανταριν ορανζ και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι νυχτολούλουδο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

άνθος μεταξιού Μανταριν ορανζ άνθη πορτοκαλιάς

νυχτολούλουδο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Βανίλια σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau de Parfum by Christian Dior.

Dior Addict Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

guest_
guest_

Το φοράω 8 χρονια ασταμάτητα.δεν το αλλάζω με τιποτα.ενα ανατολίτικο άρωμα για χειμωνιάτικες βραδιές μονο.εχει πολυ μεγάλη διάρκεια.το νυχτολούλουδο σε ταξιδεύει.απιστευτα αισθησιακό και ελκυστικό.ο ορισμός του απόλυτου θηλυκού αρώματος...

Sep
2016
jenny.christina
jenny.christina

Εξαιρετικό, από τα αγαπημένα μου!Κυρίως για κρύους μήνες.Αισθησιακό,σέξι! Τα κοπλιμέντα πάρα πολλά όποτε το φορώ...

Nov
mariamarouli91
mariamarouli91

Είναι ένα άρωμα που ενώ αρχικά μου φάνηκε μεγαλίστικο, μόλις πέρασε η ώρα μου έβγαλε μία γλυκιά ανατολίτικη ζεστή οσμή,μαζί με βανίλια και φυσικά το λατρεμένο νυχτολούλουδο! Ιδανικό για χειμωνίατικες βραδιές!

Nov
rosseta
rosseta

Το θελω πολυ αυτο το αρωμα! Πρωτο στην λιστα για τις επομενες αγορες μου. Πως γινεται να διακρινω κανελλα αφου δεν περιεχεται καν στην συνθεση? Ενα αρωμα που το αισθανομαι σαν ζεστη αγκαλια πανω μου.

Oct
babaefro
babaefro

Έντονο άρωμα βανίλιας, αρκετά δυνατό και με ικανοποιητική διάρκεια στο δέρμα, χωρίς ωστόσο να είναι γλυκό, όπως συνήθως τα αρώματα με κυρίαρχο το άρωμα της βανίλιας. Θα το φορούσα ευχαρίστως, αλλά δεν θα το επέλεγα για αγορά, καθώς δεν το βρίσκω ξεχωριστό.

Βαθμολογία: 5/10

Aug
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Yves Saint Laurent Cinema Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Tom Ford Black Orchid Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Chanel Coco Eau de Parfum Cacharel LouLou Calvin Klein Euphoria Givenchy Organza Chloe Love Eau Intense Christian Dior Miss Dior Le Parfum Prada Infusion d'Iris Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Versace Crystal Noir Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Donna Karan Cashmere Mist Hermes Un Jardin Sur Le Toit Chanel Chance Eau de Parfum Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 Eau Premiere