Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau de Parfum (2014) από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dior Addict Eau de Parfum (2014) κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα μανταρινιάς και άνθη πορτοκαλιάς; η μεσαία νότα είναι γιασεμί σαμπακ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια Μπέρμπον.

φύλλα μανταρινιάς άνθη πορτοκαλιάς

γιασεμί σαμπακ

Βανίλια Μπέρμπον

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau de Parfum (2014) by Christian Dior.

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau de Parfum (2014) by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau de Parfum (2014) by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Versace Versus Donna Alviero Martini Geo Donna Masaki Matsushima Suu L`Erbolario Tiare Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Schiaparelli Shocking Dorin Un Air de Damas Rose Arrogance Glamour Tocca Aqua Profumata Catania Rasasi Roaa Popy Moreni Popy Moreni