Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

σαπουνώδες

Dior Addict Limited Edition Collect It από Christian Dior είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Πετιτ γκρέιν, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και τριαντάφυλλο.

Πετιτ γκρέιν άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior.

Dior Addict Limited Edition Collect It Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Angel Forever Grassroots World Of Your Own M. Micallef Note Vanillee Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Devils Food Ayala Moriel Cabaret Honore des Pres Vamp à NY Ralph Lauren Big Pony 2 Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Smell Bent Helen Carnate Sabon Femme