Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dior Addict Shine Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Shine Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 1

Dior Addict Shine Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Shine από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Shine κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Αμάλφι λεμόνι και βατόμουρο.

γαρδένια Κέδρος της Βιρτζίνιας Αμάλφι λεμόνι βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Shine by Christian Dior.

Dior Addict Shine Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Φρουτα και λουλουδια,
Ειναι πολυ ανετο για καθε μερα, Το ειχα και μαλλον θα το επαιρνα ξανα .

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Shine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Shine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Shine by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Shine by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Guess Guess Gold Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Cathy Guetta Pink Power Mimmina Mimmina Red Fresh Strawberry Flowers Franck Olivier Private So...? So...? Eternal Rasasi Innocence Pupa In Case of Love Estée Lauder Pleasures Bloom Jeanne Arthes Boum Mango