Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Summer Peonies από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Summer Peonies κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και Βιολέτα; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι

παιώνια Βιολέτα

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior.

Dior Addict Summer Peonies Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Summer Peonies fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Krizia Moods by Krizia Donna L`Artisan Parfumeur Verte Violette Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Givenchy Absolutely Irresistible Yves Rocher Orchidee Ormonde Jayne Sampaquita Demeter Fragrance Funeral Home JoAnne Bassett Le Voyage Susanne Lang Sula Stiletto Musk Roberto Verino Gold Bouquet Kenzo Time for Peace