Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Grand Bal Christian Dior για γυναίκες

Dior Grand Bal Christian Dior για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Dior Grand Bal Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Grand Bal από Christian Dior είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Grand Bal κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ, σανδαλόξυλο και Περγαμόντο.

Μόσχος γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Grand Bal by Christian Dior.

Dior Grand Bal Σχόλια Αρωμάτων

Dior Grand Bal by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Grand Bal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Grand Bal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Grand Bal by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Grand Bal by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Puma Puma Woman Police Eyes For You Guerlain Quand Vient La Pluie Trance Essence Hail Merri Bijan Bijan Nude Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Louis Feraud Parfum des Sens Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Stendhal Elixir Noir Bond No 9 Washington Square Bill Blass Red