Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Dior Homme Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 4 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

κακάο
Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Dior Homme κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Κεχριμπάρι και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και δέρμα.

Λεβάντα φασκόμηλο Περγαμόντο

ίριδα Κεχριμπάρι Κακάο

Βέτιβερ πατσουλί δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme by Christian Dior.

Dior Homme Σχόλια Αρωμάτων

gabe.ioak
gabe.ioak

Πήγα να το δοκιμάσω και δεν μου αρεσε καθολου μου θυμιζει αντιβίωση κρίμα

Feb
2016
ariadnh
ariadnh

Οσο κ αν φαινεται περιεργο ειναι αγαπημενο αρωμα κ ναι,εννοω για τον εαυτο μου!Υπεροχη μυρωδια που κρατα για ωρες...Κ δεν καταλαβαινει κανεισ αν ειναι ανδρικο,παρα μονο αν το μαρτυρησω η ιδια!!!

Oct
2015
PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΛΟΙΠΟΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΑΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΜΥΡΩΔΙΑ, ΚΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΚΑΟ,ΛΕΒΑΝΤΑ ΚΑΙ ΞΥΛΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ.ΩΡΑΙΑ ΚΟΛΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ,ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΑ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ "ΕΛΛΑΝΤΑ" ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ "ΑΝΔΡΕΣ ΑΛΛΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ".ΤΟ ΛΕΠΤΕΠΙΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΕΔΩΠΕΡΑ,ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΜΟΝΑΧΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ.

May
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Estée Lauder Sensuous Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Chanel Bleu de Chanel Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Christian Dior Dior Homme Parfum Serge Lutens Fleurs d'Oranger Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Serge Lutens A La Nuit Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Michael Kors Michael Chanel Allure Homme Sport Serge Lutens Chergui Hermes Un Jardin Sur Le Toit Chanel Chance Eau de Parfum Chloe Love Eau Intense Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Prada Infusion d`Homme Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum