Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Dior Homme Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Dior Homme Christian Dior για άνδρες Βίντεο Dior Homme Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Dior Homme κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Κεχριμπάρι, Κακάο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δέρμα και Βέτιβερ Ταϊτής.

Λεβάντα φασκόμηλο Περγαμόντο

ίριδα Κεχριμπάρι Κακάο Κάρδαμο

πατσουλί δέρμα Βέτιβερ Ταϊτής

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme by Christian Dior.

Dior Homme Σχόλια Αρωμάτων

barquito
barquito

Απο τα πιο κομψα ανδρικά αρωματα !!
Δεν ειναι βαρυ και ενοχλητικό, αλλα δεν περναει καθολου απαρατήρητο !!

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Trussardi Python Rochas Rochas Man Givenchy Pi Thierry Mugler Womanity Roberto Cavalli Just Cavalli Her Creed Green Irish Tweed Avon Dreamlife Moschino Uomo? Chanel Egoiste Platinum Azzaro Cockpit La Rive Tender Christian Dior Sauvage 2015 Xerjoff Zanzibar (Najaf) Burberry Burberry Brit Summer for Men Valentino V pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Joop! Jump Guerlain L’Homme Ideal Cologne Zirh Ikon Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne