Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Dior Homme Cologne Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Cologne Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Dior Homme Cologne από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Dior Homme Cologne κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, νερόλι, φασκόμηλο, Κάρδαμο, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Κακάο, Κεχριμπάρι, δέρμα, πατσουλί και Βέτιβερ.

Λεβάντα νερόλι φασκόμηλο Κάρδαμο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

ίριδα

Κακάο Κεχριμπάρι δέρμα πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Cologne by Christian Dior.

Dior Homme Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Cologne by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Cologne by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Dior Homme Carolina Herrera 212 Men Creed Imperial Millesime Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Avon Dreamlife Fresh Cannabis Santal Lancome Magnifique Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Damien Bash Omen Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Esteban Ambrorient