Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior για άνδρες

Το είχα : 1

Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Cologne 2013 από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Dior Homme Cologne 2013 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο Καλαβρίας; η μεσαία νότα είναι ανθός γκρειπ φρουτ; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο Καλαβρίας

ανθός γκρειπ φρουτ

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Cologne 2013 by Christian Dior.

Dior Homme Cologne 2013 Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Είναι μία ωραία φρέσκια και δροσερή κολώνια μεν ,αλλά που -κατά την γνώμη μου-η μυρωδιά της δεν συγγενεύει με το edt.Αντίθετα η κολώνια που βγήκε το 2007 μύριζε παρόμοια με το edt,αλλά λιγο πιο ελαφρά,όπως βέβαια είναι φυσικό. Έχω αγοράσει την κολώνια του 2007,γιατί μου αρέσει πολύ ,όπως βεβαια και το edt.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Cologne 2013, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Cologne 2013 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Cologne 2013 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
L`Occitane en Provence Eau du Badian Domenico Caraceni Ivy League Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Caudalie Fleur de Vigne Guerlain Eau de Cologne du 68 Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Tonino Lamborghini Overall pour Homme O Boticario Speed Man Tallulah Jane 333 Keiko Mecheri Sanguine Calypso Christiane Celle Homme Anamor You Are