Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Eau for Men Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Eau for Men από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dior Homme Eau for Men κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο Καλαβρίας και κόλιανδρος; η μεσαία νότα είναι ίρις της Τοσκάνης; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο Καλαβρίας κόλιανδρος

ίρις της Τοσκάνης

Κέδρος Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Eau for Men by Christian Dior.

Dior Homme Eau for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Eau for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Eau for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Eau for Men by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Eau for Men by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Hugo Boss Hugo Energize Spray Rocawear 9IX Jo Malone Sweet Lime & Cedar Giorgio Armani Cedre Olympe Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Ted Baker M Omega Omega Aqua Terra Arno Sorel Shaman Silver Arno Sorel Shaman Sport Esprit Celebration Happy Vibes for Him Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis