Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 4 Το θέλω: 4

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Intense από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Dior Homme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Αμπρετη (Μολόχα) και αχλάδι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Λεβάντα

ίριδα Αμπρετη  (Μολόχα) αχλάδι

Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Intense by Christian Dior.

Dior Homme Intense Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Φανταστικό αρρενωπο άρωμα για τον άντρα που ξέρει τι θέλει και το έχει χωρίς να προσπαθεί. Σε μαγεύει.

Feb
2015
PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ UNISEX ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΑ. ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΙΚΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Η ΤΟ ΚΑΚΑΟ, ΡΙΧΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛΟΝΙΑ.ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ ΚΑΤ'ΕΜΕ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
Μ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΚΟΤΙΕ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΦΟΡΑΝΕ(ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ).ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟ.ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΟΙΚΟ.

May
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Intense by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Intense by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Prada Infusion d`Homme Chanel Bleu de Chanel Christian Dior Dior Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Clinique Clinique Happy Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Montblanc Legend Chanel Allure Homme Sport Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Viktor&Rolf Spicebomb Hermes Un Jardin Sur Le Toit Chloe Love Eau Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cartier Must de Cartier Giorgio Armani Acqua di Gio Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Tom Ford Black Orchid Christian Dior Aqua Fahrenheit