Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 4 Το θέλω: 1

Dior Homme Intense Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Intense από Christian Dior είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Dior Homme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Βανίλια, Κεχριμπάρι, Κέδρος και Βέτιβερ.

ίριδα Βανίλια Κεχριμπάρι Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Intense by Christian Dior.

Dior Homme Intense Σχόλια Αρωμάτων

JamesKopte
JamesKopte

Κλασικο αρωμα με σταθερη αξια.
Αξιζει για ολες τις περιστασεις εκτος τις καλοκαιρινες νομιζω. Ενταση δυνατη οπως και διαρκεια

Mar
2016
ariadnh
ariadnh

Θα συνεχισω να λεω πως ολη σχεδον η σειρα ειναι πολυ αγαπημενη μου!Κ ναι,τα αγοραζω κ τα φοραω μανιωδως!Λατρευω τη μυρωδια του επανω μου!Νομιζω πως αδικουνται...θα επρεπε να ειναι unisex!

Oct
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Intense by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Intense by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Estée Lauder Sensuous Narciso Rodriguez Narciso Chanel Egoiste Platinum Lalique Encre Noire Pour Elle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Donna Karan Cashmere Mist Chanel Coco Noir Juicy Couture Juicy Couture Hermes Un Jardin Apres la Mousson Estée Lauder White Linen Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Midnight Poison Givenchy Organza Chanel Chanel N°5 Hermes Elixir des Merveilles Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chloe Chloe Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum