Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

Dior Homme Parfum Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Parfum Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Parfum Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Parfum Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Parfum Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Parfum από Christian Dior είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dior Homme Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι Ιταλίας και ίρις της Τοσκάνης; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι Αμπρετη (Μολόχα), Κέδρος, σανδαλόξυλο και Ουντ.

πορτοκάλι Ιταλίας ίρις της Τοσκάνης

τριαντάφυλλο δέρμα

Αμπρετη  (Μολόχα) Κέδρος σανδαλόξυλο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Parfum by Christian Dior.

Dior Homme Parfum Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Το δοκίμασα προχθές και μου άρεσε ,όπως και τα άλλα της ομώνυμης σειράς (εχω την κολώνια του 2007 και το edt),αλλά είναι λίγο διαφορετικό.Είναι κάπως ...πιο "αντρικό" σε σχέση με τα άλλα ,γιατί υπερτερεί το δέρμα και όχι τόσο η ίριδα . Το αναφέρω για όσους έχουν ενδοιασμούς για τα προγενέστερα.

Oct
2014

Σύνδεση με προσφορές αγορών

Beauty Encounter
Parfum 2.5oz
110.00 USD
Dior Homme Parfum
Dior Homme Parfum

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Guerlain Cuir Beluga Maurer & Wirtz GranValor Tabac Montana Montana Parfum d'Homme Pierre Cardin Enigme Gap The Original Etat Libre d`Orange Charogne Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Hermes Eau D`Hermes Houbigant Duc de Vervins Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Canali Canali dal 1934 Puredistance M