Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Sport 2012 Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Sport 2012 από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Dior Homme Sport 2012 κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Kίτρο και άνθος τζίντζερ; η μεσαία νότα είναι ίριδα; οι νότες της βάσης είναι νότες πρασίνου και Κέδρος.

Kίτρο άνθος τζίντζερ

ίριδα

νότες πρασίνου Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior.

Dior Homme Sport 2012 Σχόλια Αρωμάτων

PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΡΩΜΑ.ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΚΟΛΟΝΙΑ(ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΩΡΕΣ). ΗΔΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΜΠΛΙΜΕΝΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ.ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΚΟΠΕΛΕΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ/ΑΝΔΡΑ ΣΑΣ.ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΟΥΝ.

May
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Sport 2012 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Sport 2012, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Noir Davidoff Silver Shadow Altitude Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Lalique Encre Noire Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Perry Ellis Perry Ellis Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Molinard Molinard Homme III Victorinox Swiss Army Swiss Army Koto Parfums L`Eau de Arthur Oriflame Midsummer Man