Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 3

Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες Εικόνες Dior Homme Sport Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Dior Homme Sport από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Dior Homme Sport κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Ρητίνη ελεμι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δεντρολίβανο και Λεβάντα.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Ρητίνη ελεμι

Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας τζίντζερ

σανδαλόξυλο δεντρολίβανο Λεβάντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Sport by Christian Dior.

Dior Homme Sport Σχόλια Αρωμάτων

ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Πολύ καλό άρωμα ,υψηλής ποιότητος με καλή διάρκεια. Η μυρωδιά είναι ίδια με το ginger που συνοδεύει το sushi !!!

Apr
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Sport fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Sport, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Sport by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Sport by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Deep Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Jean Patou Voyageur Shaik Chic Shaik No 70 Gas Gas for Your Soul Donna Karan DKNY Men 2009 Salvador Dali Black Sun Sport Avon Avon Jet Homme O Boticario Portinari Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Best Company Best Company Solinotes Patchouli