Σχεδιαστές » C » « Ομάδες

Dior Homme Voyage Christian Dior για άνδρες

Dior Homme Voyage Christian Dior για άνδρες

κακάο

Dior Homme Voyage από Christian Dior είναι ένα άρωμα για άνδρες. Dior Homme Voyage κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, φασκόμηλο, Κάρδαμο, ίριδα, Κακάο, Κεχριμπάρι, δέρμα, πατσουλί και Βέτιβερ.

Λεβάντα φασκόμηλο Κάρδαμο ίριδα Κακάο Κεχριμπάρι δέρμα πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Homme Voyage by Christian Dior.

Dior Homme Voyage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Homme Voyage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Homme Voyage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Homme Voyage by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Homme Voyage by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Vera Wang Look Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Masaki Matsushima Masaki Art Rubino Cosmetics Room 726 Red Cinq Mondes Rituel de l`Atlas NafNaf Fashion Instinct Les Nez L'Antimatiere Gap Core IKKS IKKS Little Woman Escentric Molecules Molecule 03 Solinotes Ambre