Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Me, Dior Me Not Christian Dior για γυναίκες

Dior Me, Dior Me Not Christian Dior για γυναίκες

aquatic
κεράσι
Dior Me, Dior Me Not Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Me, Dior Me Not Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Me, Dior Me Not από Christian Dior είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Me, Dior Me Not κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες και γλυκομπίζελο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Βιολέτα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεράσι.

Υδάτινες νότες γλυκομπίζελο

παιώνια Βιολέτα φρέζια

Μόσχος Κεράσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Me, Dior Me Not by Christian Dior.

Dior Me, Dior Me Not Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Me, Dior Me Not fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Me, Dior Me Not, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Me, Dior Me Not by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Me, Dior Me Not by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Blanc Marc Jacobs Daisy Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Lacoste Touch of Spring Clean Clean Warm Cotton Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Sonoma Scent Studio Opal Alyssa Ashley White Musk The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Blumarine Bellissima Boadicea the Victorious Powerful