Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες

Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες

Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Passage No.4 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Passage No.4 από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Passage No.4 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο και.

τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Passage No.4 by Christian Dior.

Dior Passage No.4 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Passage No.4 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Passage No.4, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Passage No.4 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Passage No.4 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Prince Matchabelli Wind Song Gap Dream Penhaligon`s Lily & Spice Miller Harris Geranium Bourbon S.T. Dupont Passenger for Women biehl parfumkunstwerke al01 Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Demeter Fragrance Wet Garden Melange Perfume Roll-On Perfume No. 11 Katie Price aka Jordan Precious Love