Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dior Star Christian Dior για γυναίκες

Dior Star Christian Dior για γυναίκες

Dior Star Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Star Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Star Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Star από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Star κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Πετιτ γκρέιν και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Αμύγδαλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο

παιώνια αγιόκλημα

Αμύγδαλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Star by Christian Dior.

Dior Star Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Star fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Star, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Star by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Star by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Givenchy Jardin d'Interdit Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Michel Klein Comedie Michel Klein Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Yves Rocher Yria Saint Amour Si Pure Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Oilily Lucky Girl Next Just Pink Alberta Ferretti Femina Alta Moda Dreams