Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Dioressence Christian Dior για γυναίκες

Dioressence Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1

Dioressence Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dioressence Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dioressence από Christian Dior είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Dioressence κυκλοφόρησε το έτος 1979. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Guy Robert. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , Νότες φρούτων, πατσουλί, νότες πρασίνου και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, Κανέλα, Βιολέτα, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Βενζόη , Βανίλια, βρύα δριός, Βέτιβερ και στίραξ.

Αλδεϋδες πορτοκάλι Νότες φρούτων πατσουλί νότες πρασίνου Περγαμόντο

Γαρύφαλλο τουμπερόζα Κανέλα Βιολέτα ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Γεράνι

Μόσχος πατσουλί Βενζόη Βανίλια βρύα δριός Βέτιβερ στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dioressence by Christian Dior.

Dioressence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dioressence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dioressence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dioressence by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dioressence by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Byblos Blu Happy Hour Ayala Moriel Ayalitta Jardin de France Chypre Lanvin Monsieur Lanvin Comme des Garcons H&M D.S. & Durga M'Head Reds Daniel Vaudd Mens Rea Atelier Cologne Grand Neroli Perry Ellis Night Jacques Fath Ellipse Galimard Aigues Vives Galimard Seigneur