Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Diorever Christian Dior για γυναίκες

Diorever Christian Dior για γυναίκες

Diorever από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Diorever κυκλοφόρησε το έτος 2000.

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diorever by Christian Dior.

Diorever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Diorever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Diorever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diorever by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diorever by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Aftelier Jasmine Single Christian Dior Dior Passage No.8 Celine Dion Sensational Estée Lauder Beautiful Precious Drops Yves Rocher Pur Desir de Lilas Remy Latour L`elue Hugo Boss Boss Orange Erreuno Miss Erreuno Taylor of London Elegant Rose Novaya Zarya Kuznetsky Most Ramon Molvizar Sol Sun