Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Diorissimo Extrait de Parfum από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Diorissimo Extrait de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει κρίνο της κοιλάδας, Υλάνγκ Υλάνγκ και γιασεμί σαμπακ.

κρίνο της κοιλάδας Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί σαμπακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior.

Diorissimo Extrait de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Dior Chris 1947 Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Betty Barclay Betty Barclay Women Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Decleor Aromantic Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Gap So Pink Creed Irisia Lulu Guinness Lulu Guinness Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Berkeley Square White Tea Carven Eau Vive