Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Diorling Christian Dior για γυναίκες

Diorling Christian Dior για γυναίκες

Diorling Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Diorling Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Diorling από Christian Dior είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Diorling κυκλοφόρησε το έτος 1963. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Paul Vacher. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, πατσουλί, δρυς βρύα και δέρμα.

υάκυνθος Περγαμόντο

ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος πατσουλί δρυς βρύα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diorling by Christian Dior.

Diorling Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Diorling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Diorling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diorling by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diorling by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Solange Azagury-Partridge Cosmic Accord Parfait The Noir & Bergamote Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Kiss Cosmetics Kiss Him Amway Quixotic Caesars World Caesars Man Daniel Vaudd Mens Rea Francesco Smalto Molto Smalto Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Escentric Molecules Escentric 03