Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dune Esprit de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Dune Esprit de Parfum  Christian Dior για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Dune Esprit de Parfum  Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dune Esprit de Parfum  Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dune Esprit de Parfum από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dune Esprit de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1994. Dune Esprit de Parfum έχει δημιουργηθεί από Jean-Louis Sieuzac και Nejla Barbir. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, παιώνια, Μανταριν ορανζ, Παλλισανδρος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνος, μανιτιά, Γιούλεξ, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι βρύα, Κεχριμπάρι, Βανίλια, σανδαλόξυλο, Βενζόη και πατσουλί.

Αλδεϋδες παιώνια Μανταριν ορανζ Παλλισανδρος Περγαμόντο

τριαντάφυλλο κρίνος μανιτιά Γιούλεξ γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

βρύα Κεχριμπάρι Βανίλια σανδαλόξυλο Βενζόη πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dune Esprit de Parfum by Christian Dior.

Dune Esprit de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dune Esprit de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dune Esprit de Parfum , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dune Esprit de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dune Esprit de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Salvador Dali Purplelips Guerlain Angélique Noire Al-Rehab Lailat Al Omer Ellie Perfume Ellie Nuit Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Adidas Adidas Sensual Instinct Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Red Flower Organic Perfume Ambrette Rasasi Busaina Molinard Ecoute Moi Yardley Baroque