Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dune Sun Christian Dior για γυναίκες

Dune Sun Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Dune Sun Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dune Sun από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dune Sun κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ

φρέζια γιασεμί Λωτός

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dune Sun by Christian Dior.

Dune Sun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dune Sun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dune Sun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dune Sun by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dune Sun by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Ghost Ghost Alfred Sung Bijou Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Benetton Benetton White Night Woman Keiko Mecheri Passiflora Mimmina Mimmina Red Anna Sui Night of Fancy Victoria`s Secret Dream Angels Wish Oilily Lucky Girl Victoria`s Secret Love Spell Benetton Benetton Giallo Woman