Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Eau Fraiche από Christian Dior είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 1953. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edmond Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και λεμόνι; η μεσαία νότα είναι Παλλισανδρος; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και βρύα δριός.

Μανταριν ορανζ λεμόνι

Παλλισανδρος

Βανίλια βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Fraiche by Christian Dior.

Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Fraiche by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Fraiche by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Comme des Garcons Energy C Lime Comme des Garcons Energy C Grapefruit Le Prince Jardinier Citrus Allegro Penhaligon`s Castile Emilio Pucci Sabbia 167 Myrurgia 1916 DSH Perfumes Pamplemousse Gendarme Carriere Jalaine Citrus Dream Smell Bent Lemon Cowboy Melvita Lime Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea