Σχεδιαστές » C » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Eau Noire Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

καφές
Eau Noire Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau Noire από Christian Dior είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau Noire κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Η νότα κορυφής είναι Θυμάρι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Καφές; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Βιολέτα, Βανίλια και γλυκόρριζα.

Θυμάρι

Λεβάντα Κέδρος της Βιρτζίνιας Καφές

δέρμα Βιολέτα Βανίλια γλυκόρριζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Noire by Christian Dior.

Eau Noire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Noire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Noire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Noire by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Noire by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Guess Guess Suede Chopard Heaven Accord Parfait Ambre & Lavande Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Hollister Socal for Men Otto Kern Signature Men Nicole Farhi Homme MDCI Parfums Invasion Barbare Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Pascal Morabito Or Black Brut Parfums Prestige Tigress