Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες

Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Eau Sauvage από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau Sauvage κυκλοφόρησε το έτος 1966. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edmond Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, κύμινο, Νότες φρούτων, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ρίζωμα ίρις, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Βέτιβερ.

δεντρολίβανο κύμινο Νότες φρούτων Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

κόλιανδρος Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο πατσουλί ρίζωμα ίρις γιασεμί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Sauvage by Christian Dior.

Eau Sauvage Σχόλια Αρωμάτων

pleasure
pleasure

Κατα τη γνώμη μου, ο ορισμός του διαχρονικού ανδρικού αρώματος. Αριστοκρατικό, δροσερό και συγχρόνως αψυ...ακαταμάχητος συνδυασμός. Δεν ειναι τυχαίο που παραμένει στα ράφια των αρωματοπωλειων τόσα χρόνια. Καλό θα ήταν να το γνωρίσουν και οι νεότεροι. Πιστεύω οτι θα το λατρέψουν.

Feb
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Sauvage by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Sauvage by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Clean Clean Sweet Layer Izod Izod Bijan Bijan Wicked for Men Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Creed Selection Verte Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Keiko Mecheri Mulholland