Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Sauvage Extreme Christian Dior για άνδρες

Eau Sauvage Extreme Christian Dior για άνδρες

Το είχα : 1

Eau Sauvage Extreme από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau Sauvage Extreme κυκλοφόρησε το έτος 1984. Οι νότες κορυφής είναι πατσουλί, Λεβάντα, Νότες φρούτων, Βασιλικός, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Αλδεϋδες, δεντρολίβανο, κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, Δάφνη, ρίζωμα ίρις και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

πατσουλί Λεβάντα Νότες φρούτων Βασιλικός Περγαμόντο λεμόνι

Αλδεϋδες δεντρολίβανο κόλιανδρος σανδαλόξυλο Δάφνη ρίζωμα ίρις γιασεμί

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Sauvage Extreme by Christian Dior.

Eau Sauvage Extreme Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Θέλω να το αγοράσω κι αυτό! Μυρίζει πολύ ωραια...μυρωδιά αντρική . Το βρήκα σε ένα μικρό κατάστημα . Σε αυτο με ρώτησε η πωλήτρια τι άρωμα φοράω.
Αν το πετύχετε κάπου ,δοκιμάστε το!!

Φορούσα το Σαντος του Καρτιέ!

Υ.Γ Το συνδέω με το προηγουμενο σχόλιο που έγραψα

May
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Sauvage Extreme by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Sauvage Extreme by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Lacoste Booster Thierry Mugler Innocent Illusion Roccobarocco Gold Jeans Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Esteban Fraicheur Andalouse O Boticario Uomini Sport Tocca Bianca Caswell Massey Verbena Jo Malone Verbenas of Provence Acqua di Parma Essenza di Colonia Intelligent Nutrients Awaken