Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Christian Dior για άνδρες

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Christian Dior για άνδρες

Eau Sauvage Fraicheur Cuir από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau Sauvage Fraicheur Cuir κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; η μεσαία νότα είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι

Κέδρος της Βιρτζίνιας

δέρμα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Sauvage Fraicheur Cuir by Christian Dior.

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Sauvage Fraicheur Cuir by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Sauvage Fraicheur Cuir by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Elizabeth Arden Iced Green Tea Miller Harris Cologne 1888 Geo. F. Trumper Eau de Portugal April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Kristel Saint Martin KSM Melvita Cologne 8 Essences En Voyage Perfumes Havane pour Homme Intelligent Nutrients Awaken