Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Sauvage Parfum Christian Dior για άνδρες

Eau Sauvage Parfum Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

καπνιστό
Eau Sauvage Parfum Christian Dior για άνδρες Εικόνες Eau Sauvage Parfum Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Eau Sauvage Parfum από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau Sauvage Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι Μύρο.

Περγαμόντο

Βέτιβερ

Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Sauvage Parfum by Christian Dior.

Eau Sauvage Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Σύνδεση με προσφορές αγορών

Beauty Encounter
Parfum
74.00 USD
Eau Sauvage Parfum by Christian Dior for Men
Eau Sauvage Parfum by Christian Dior for Men

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Sauvage Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Sauvage Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Sauvage Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Cartier Declaration Essence Air-Val International Spiderman Air-Val International Bob Esponja Izod Izod Bensimon Cologne Bensimon 2005 Avon Just Play for Her Tonino Lamborghini Overall pour Homme Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Max Deville Camera for Men Detaille Paradisii