Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau Svelte Christian Dior για γυναίκες

Eau Svelte Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Eau Svelte από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Svelte κυκλοφόρησε το έτος 1995. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή και Νότες Ανθών.

Εσπεριδοειδή Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Svelte by Christian Dior.

Eau Svelte Σχόλια Αρωμάτων

Eau Svelte by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Svelte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Svelte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Svelte by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Svelte by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Sunset Heat Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Gabriela Sabatini Latin Dance Police Pure Woman Givenchy Be Givenchy Prescriptives Calyx Pacsun Kirra Yellow Ted Baker Skinwear Ten for Women Hanae Mori Hanae Mori N01 Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Jeanne Arthes Boum Cherry