Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau Svelte Christian Dior για γυναίκες

Eau Svelte Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Eau Svelte από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Svelte κυκλοφόρησε το έτος 1995. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή και Νότες Ανθών.

Εσπεριδοειδή Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Svelte by Christian Dior.

Eau Svelte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau Svelte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau Svelte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Svelte by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Svelte by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Victoria`s Secret Supermodel s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Les Copains Papillon Liz Claiborne Curve Crush Etat Libre d`Orange Bendelirious Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse La Perla J`Aime Precious Edition Corine de Farme High School Musical Rimmel London Glam InStyle Sex In The City Lust