Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Eau de Dior Coloressence Energizing από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Eau de Dior Coloressence Energizing κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Max Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , μέντα, Βερβένα λέμόν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Βιολέτα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι έλατο και Μόσχος.

πορτοκάλι μέντα Βερβένα λέμόν λεμόνι

μανόλια Βιολέτα τριαντάφυλλο

έλατο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior.

Eau de Dior Coloressence Energizing Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Alfred Dunhill Dunhill Pure Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Kenzo Kenzo Homme Fresh Etienne Aigner XXX Large Aigner Aramis Aramis A Molinard Double Fracheur Pour Lui GianMarco Venturi Trybe Adidas Adidas Team Force O Boticario Thaty Playboy Ibiza Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Truefitt & Hill 1805