Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Eau de Dior Coloressence Relaxing από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Eau de Dior Coloressence Relaxing κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Domitille Michalon. Οι νότες κορυφής είναι Δέντρο Συκιάς και Λεμονόδεντρο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανίλια και Κέδρος.

Δέντρο Συκιάς Λεμονόδεντρο

Βιολέτα ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Dior Coloressence Relaxing by Christian Dior.

Eau de Dior Coloressence Relaxing Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Dior Coloressence Relaxing by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Dior Coloressence Relaxing by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
David & Victoria Beckham Instinct After Dark Cattier Tonissima Penhaligon`s Lavandula Brooks Brothers New York for Gentlemen Acca Kappa White Moss L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Le Jardin Retrouve Verveine O Boticario Thaty Benetton Benetton Blu Man Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Washington Tremlett Hampstead Water Xerjoff Oroville