Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau de Dolce Vita Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dolce Vita Christian Dior για γυναίκες

Eau de Dolce Vita Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Eau de Dolce Vita από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, , γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, πιπέρι λευκό, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Oσμανθός.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

παιώνια πιπέρι λευκό φρέζια γιασεμί

σανδαλόξυλο Βανίλια Oσμανθός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Dolce Vita by Christian Dior.

Eau de Dolce Vita Σχόλια Αρωμάτων

Eau de Dolce Vita by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Eau de Dolce Vita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Eau de Dolce Vita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Dolce Vita by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Dolce Vita by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Lily Chic Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Escada Ocean Lounge La Perla J`Aime La Nuit Thymes Coco Monoi Thymes Naia Keiko Mecheri Hanae Lise Watier Neon Love Desirable Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Sinfonia di Note Petale Rose Lulu Castagnette Lady Castagnette