Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες

Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

caramel
Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Elixir Midnight Poison από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Elixir Midnight Poison κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Καραμέλα, Βανίλια, τριαντάφυλλο, Κεχριμπάρι και πατσουλί.

Καραμέλα Βανίλια τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir Midnight Poison by Christian Dior.

Elixir Midnight Poison Σχόλια Αρωμάτων

RodoDi
RodoDi

Τοσο σεξυ.Αρωμα παγιδα.

Oct
2015

Elixir Midnight Poison by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Elixir Midnight Poison fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Elixir Midnight Poison, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir Midnight Poison by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir Midnight Poison by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Mystery Elizabeth Taylor Passion for Men Gabriela Sabatini Devotion for Men Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Pierre Balmain Ambre Gris Sonoma Scent Studio Fireside Burberry Burberrys Mistral Balinese Vanilla Jacques Fath Yang Imperial Loriblu Sensual Seduction Man Chantecaille Kalimantan Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force