Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες

Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

caramel
Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Elixir Midnight Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Elixir Midnight Poison από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Elixir Midnight Poison κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Καραμέλα, Βανίλια, τριαντάφυλλο, Κεχριμπάρι και πατσουλί.

Καραμέλα Βανίλια τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir Midnight Poison by Christian Dior.

Elixir Midnight Poison Σχόλια Αρωμάτων

RodoDi
RodoDi

Τοσο σεξυ.Αρωμα παγιδα.

Oct
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Elixir Midnight Poison fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Elixir Midnight Poison, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir Midnight Poison by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir Midnight Poison by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Vivienne Westwood Let It Rock Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Parfumerie Generale PG02 Coze Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Reminiscence Noir Ted Lapidus TL Pour Lui Nez a Nez Marron Chic Playboy Press To Play Hollywood Burberry Burberrys Swiss Arabian Mukhalat Malaki