Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Fève Délicieuse Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Fève Délicieuse Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Fève Délicieuse Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fève Délicieuse από Christian Dior είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fève Délicieuse κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι πετροκέρασο, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Καραμέλα, Κέδρος, Κοκκος Κακάο, σπόρος Τόνκα, δέρμα, σανδαλόξυλο, Βανίλια, γάλα και πραλίνα.

Λεβάντα μέντα

πετροκέρασο φρέζια γιασεμί

Βενζόη Καραμέλα Κέδρος Κοκκος Κακάο σπόρος Τόνκα δέρμα σανδαλόξυλο Βανίλια γάλα πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fève Délicieuse by Christian Dior.

Fève Délicieuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fève Délicieuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fève Délicieuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fève Délicieuse by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fève Délicieuse by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Guerlain Eau de Shalimar Montale Mukhallat Montale Sweet Oriental Dream Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Lulu Castagnette lol ;-) Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Laurence Dumont Vanille Chocolat O Boticario Coffee Jeanne Arthes Cassandra Blanc