Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Fahrenheit 0 Degree Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit 0 Degree Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit 0 Degree από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Fahrenheit 0 Degree κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, πατσουλί, Μόσχος, Βιολέτα και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Μανταριν ορανζ και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι κύμινο, Κεχριμπάρι και Κέδρος.

μοσχοκάρυδο πατσουλί Μόσχος Βιολέτα γκρειπ φρουτ

δέρμα σανδαλόξυλο Μανταριν ορανζ φρέζια

κύμινο Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit 0 Degree by Christian Dior.

Fahrenheit 0 Degree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit 0 Degree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit 0 Degree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit 0 Degree by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit 0 Degree by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Hugo Boss Boss Selection Mexx Mexx Man Bill Blass Amazing for Men Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Sean John Unforgivable Multi Platinum Michael Kors Michael for Men Charles Jourdan Un Homme Lancome Hypnose Homme Cologne Everlast Uppercut Byredo Fantastic Man Creed Royal Scottish Lavender Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme