Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Fahrenheit Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 8 Το είχα : 5 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

ozoνώδες
Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Βίντεο Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Βίντεο Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Fahrenheit από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Fahrenheit κυκλοφόρησε το έτος 1988. Fahrenheit έχει δημιουργηθεί από Jean-Louis Sieuzac και Maurice Roger. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, μπουμπουρντζελία, άνθη μοσχοκάρυδου, Κέδρος, Περγαμόντο, Χαμομήλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, αγιόκλημα, Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, φύλλο βιολέτας, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος και Βέτιβερ.

Λεβάντα Μανταριν ορανζ μπουμπουρντζελία άνθη μοσχοκάρυδου Κέδρος Περγαμόντο Χαμομήλι λεμόνι

μοσχοκάρυδο αγιόκλημα Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο φύλλο βιολέτας γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

δέρμα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit by Christian Dior.

Fahrenheit Σχόλια Αρωμάτων

Άγγελος Χ.
Άγγελος Χ.

Mια γέφυρα του παλιού με το καινούργιο...Για δυνατές εντυπώσεις!!!Ιδιαίτερο ομως οπότε όχι τυφλή αγορά...Άν σου αρέσει και το αγοράσεις σίγουρα θα γίνει απο τα αγαπημένα σου αρώματα...!!!

Aug
2016
JamesKopte
JamesKopte

Ιδιαίτερο και έντονο. Όμως πολύ παλιό και πλέον σούπα.

Mar
2016
imic
imic

Η αρχή και το τέλος στα αρώματα. .....Η σου ταιριάζει η όχι αν ναι δεν υπάρχει άλλο Πρώτη επαφή το 1990 απλά άριστο

May
2015
EliasDedes
EliasDedes

Αυτό είναι το άρωμα υπογραφή μου ... Κλασσικό ... έντονο vetiver και δέρμα ... ταυτόχρονα φρέσκο και ζεστό ... τεράστια διάρκεια ... ένα καταπληκτικό άρωμα που εύχομαι πότε να μην καταργήσει ο οίκος!

This is my signature perfume. It is a classic ... intense vetiver and leather ... fresh and warm at the same time ... great longevity ... a great perfume which i hope Dior will never discontinue!

Sep
2014
Anais
Anais

Δροσερό ,ξυλώδες και ποώδες άρωμα .
Αυτή η αρσενική μυρωδιά κατέχει δυνατό άρωμα από αγιόκλημα, σανταλο και βάλσαμα.
Καταπληκτικό.

Jul
2013
nickr
nickr

Κατά τη γνώμη μου αποτελεί ενα άρωμα σταθμό στη αντρική αρωματοποιία . Μου αρέσει πάρα πολύ. Είναι ολ τάιμ κλασικ. Πρωί -βράδυ,χειμώνα -καλοκαίρι.Χρόνια τώρα είναι στις πρώτες θέσεις των προτιμήσεων!

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Jean Paul Gaultier Le Male Dolce&Gabbana The One for Men Dolce&Gabbana D&G Chanel Antaeus Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Egoiste Platinum Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Cacharel Cacharel Pour Homme Christian Dior Aqua Fahrenheit Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Dolce&Gabbana The One Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Addict Paco Rabanne 1 Million Chanel Coco Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Le Male Popeye Eau Fraiche Bentley Infinite Rush Bentley Bentley For Men Azure David & Victoria Beckham Classic Blue