Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit 32 Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Fahrenheit 32 από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Fahrenheit 32 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Fahrenheit 32 έχει δημιουργηθεί από Francois Demachy και Louise Turner. Η νότα κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

άνθη πορτοκαλιάς

Βέτιβερ

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit 32 by Christian Dior.

Fahrenheit 32 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit 32 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit 32, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit 32 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit 32 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Cacharel LouLou Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Ginepro di Sardegna Givenchy Insense Jacomo Jacomo de Jacomo Caron Yatagan Givenchy Organza Indecence Christian Dior Eau Sauvage Parfum Geo. F. Trumper Eucris Rochas Macassar Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Azzaro Acteur Acqua di Parma Essenza di Colonia Christian Dior Eau Sauvage Extreme Chopard Heaven Guy Laroche Clandestine Arrogance Arrogance Uomo Molinard Molinard de Molinard Leonard Leonard Pour Homme Jacques Bogart One Man Show Davidoff Davidoff