Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

καπνιστό
ουντ
Fahrenheit Absolute Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Fahrenheit Absolute Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Absolute Christian Dior για άνδρες Εικόνες Fahrenheit Absolute Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Fahrenheit Absolute από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Fahrenheit Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει θυμίαμα, Μύρο, Ουντ και Βιολέτα.

θυμίαμα Μύρο Ουντ Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit Absolute by Christian Dior.

Fahrenheit Absolute Σχόλια Αρωμάτων

Deus Ex
Deus Ex

Αλλο ενα αριστούργημα απο τον οίκο Dior και τον F.Demachy, δυστυχώς η παραγωγή του σταμάτησε και όποιος έχει κάποια μπουκάλια απο αυτο το άρωμα θα πρέπει να θεωρεί τον εαυτό του πολυ τυχερό! Λίγα λόγια για το άρωμα...το θυμίαμα και το μύρο ιδίως κυριαρχούν απο τα πρώτα λεπτά της εφαρμογής..σε συνδυασμό με την βιολέτα και το διακριτικό ουντ το αποτέλεσμα ειναι ενα πολυ σκοτεινό άρωμα, δίνοντας σου την αίσθηση οτι βρίσκεσαι σε μεσαιωνική εκκλησία, αρκετά αισθησιακό και ώριμο με καλή διάρκεια, ιδανικό για φθινόπωρο/χειμώνα. Δεν μπορω να το συγκρίνω με κάποιο απο την σειρά Fahrenheit γιατι έχει την δίκη του ιδιαίτερη σκοτεινή προσωπικότητα, ίσως θα μπορούσα να πω πως ειναι ο " κακός αδερφός" του Fahrenheit parfum

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit Absolute by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit Absolute by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Fahrenheit Carolina Herrera 212 Men Chloe Chloe Collection 2005 Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Versace Black Jeans Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Reminiscence Musc Krizia Easy Krizia Frederic Malle Dans Tes Bras ID Parfums Secrets de Hammam Gendarme Grabazzi