Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit Summer 2006 από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Fahrenheit Summer 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο.

σανδαλόξυλο πατσουλί Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior.

Fahrenheit Summer 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Aveda Chakra 7 Bliss Renee L`Eau Jeanne Arthes Love Generation Freedom Profumi del Forte Tirrenico Gendarme 7 Sinful Scents Greed Max Deville Camera Demeter Fragrance Lavender Martini L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander