Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Fahrenheit Summer Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit Summer Christian Dior για άνδρες

Fahrenheit Summer από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Fahrenheit Summer κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, Βιολέτα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

σανδαλόξυλο Βιολέτα φρέζια

Κεχριμπάρι πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fahrenheit Summer by Christian Dior.

Fahrenheit Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Fahrenheit Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fahrenheit Summer by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fahrenheit Summer by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Carolina Herrera 212 Men Chevignon Chevignon 57 for Him Serge Lutens Gris Clair Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Etro Royal Pavillon Lancome Magnifique Lacoste Style in Play Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Boadicea the Victorious Seductive Jovan Black Musk