Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Forever and Ever Christian Dior για γυναίκες

Forever and Ever Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Forever and Ever από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Forever and Ever κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, γιασεμί του νερού και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι Ανθός Αμυγδάλου, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και μοσχοκάρυδο.

φρέζια γιασεμί του νερού κισσός

Ανθός Αμυγδάλου τριαντάφυλλο Γεράνι

Μόσχος Βανίλια μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Forever and Ever by Christian Dior.

Forever and Ever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Forever and Ever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Forever and Ever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Forever and Ever by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Forever and Ever by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Aftelier Jasmine Single Accord Parfait Rose & Neroli L`Erbolario Fiorichiari Kenzo Eau De Fleur de Thé L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Jar Parfums Jardenia Julian Rouas Swing Glamour Girard Lysval Erreuno Miss Erreuno Susan McCray Nightfall