Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Gris Montaigne Christian Dior για γυναίκες

Gris Montaigne Christian Dior για γυναίκες

Gris Montaigne από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gris Montaigne κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι François Demachy. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, τριαντάφυλλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Κέδρος, σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

Περγαμόντο τριαντάφυλλο πατσουλί Κεχριμπάρι Κέδρος σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gris Montaigne by Christian Dior.

Gris Montaigne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Gris Montaigne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Gris Montaigne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gris Montaigne by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gris Montaigne by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Amarige D'Amour Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Yves Rocher Comme une Evidence Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Menard Merefame Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Perfumer`s Workshop Samba Nova DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Tommy Hilfiger Hilfiger Woman MOR Peony Flower