Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Higher Christian Dior για άνδρες

Higher Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Higher Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Higher από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Higher κυκλοφόρησε το έτος 2001. Higher έχει δημιουργηθεί από Olivier Gillotin και Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , Βασιλικός, λεμόνι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, καρυκεύματα και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ξύλο αχλαδιάς.

ροδάκινο Βασιλικός λεμόνι αχλάδι

δεντρολίβανο καρυκεύματα Κυπαρίσσι

Μόσχος ξύλο αχλαδιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Higher by Christian Dior.

Higher Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Higher fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Higher, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Higher by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Higher by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Frederic Malle French Lover Joop! Joop! Go Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Paul Smith Sunshine Edition for Men Etro Magot Etro Palais Jamais Coach Coach for Men Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Borsalino Cologne Intense Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine