Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Higher Black Christian Dior για άνδρες

Higher Black Christian Dior για άνδρες

Higher Black από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Higher Black κυκλοφόρησε το έτος 2002. Higher Black έχει δημιουργηθεί από Olivier Gillotin και Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, ροδάκινο , μέντα και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, Κυπαρίσσι και καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ξύλο αχλαδιάς.

Αμάλφι λεμόνι ροδάκινο μέντα αχλάδι

δεντρολίβανο Κυπαρίσσι καρυκεύματα

Μόσχος ξύλο αχλαδιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Higher Black by Christian Dior.

Higher Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Higher Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Higher Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Higher Black by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Higher Black by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Masculine Avon U by Ungaro for Him Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Canali Winter Tale Special Edition Profumum Roma Victrix CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Collistar Acqua Attiva O Boticario Egeo The American Line Army - Patton Ministry Of Sound Nightlife for Him SoOud Al Jana