Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Higher Energy Christian Dior για άνδρες

Higher Energy Christian Dior για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Higher Energy από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Higher Energy κυκλοφόρησε το έτος 2003. Higher Energy έχει δημιουργηθεί από Nathalie Gracia-Cetto και Carlos Vinals. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, πεπόνι, ιουνίπερος, μέντα και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, θυμίαμα και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

ανανάς πεπόνι ιουνίπερος μέντα γκρειπ φρουτ

μοσχοκάρυδο θυμίαμα πιπέρι

λάβδανο σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Higher Energy by Christian Dior.

Higher Energy Σχόλια Αρωμάτων

Άγγελος Χ.
Άγγελος Χ.

Ένα καλό και διακριτικό άρωμα,δροσερό και ευδιάκριτο.Αν δεν σου αρέσουν τα βαριά και έντονα αρώματα τότε δοκιμασέ το.

Aug
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Higher Energy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Higher Energy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Higher Energy by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Higher Energy by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Deep L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Fragonard Vetyver Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Mark Buxton Wood & Absinth Gin Tonic Happy Hour Men Omega Omega Aqua Terra Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Joya Potion s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Cuba Paris Cuba Gold CnR Create Virgo for Men